Bilka Dent Gingival Care – produkty do pielęgnacji jamy ustnej, zębów i ochrony dziąseł

2017-12-07

Bilka Dent EXPERT markowe naturalne produkty do pielęgnacji jamy ustnej i zębów, zapewniające piękny i zdrowy uśmiech.

BilkaDent Żel do dziąseł Gingival Care, 250 ml

3800032904140 Bilka żel do dziąseł

Żel na krwawiące, wrażliwe dziąsła. Zawiera wyciąg z 7 ziół o działaniu łagodzącym. 100 % wyciąg z lukrecji zapobiega pojawianiu się kolonii bakterii, wzmacnia i łagodzi dziąsła. Olej z drzewa herbacianego łagodzi i chroni wrażliwe dziąsła. Xylitol zapobiega  powstawaniu próchnicy. Olej z mięty niweluje nieprzyjemny zapach.

Żel jest wzbogacony o biologicznie składniki aktywne, które nie powodują działań niepożądanych, mogą być stosowane przez kobiety w ciąży i dzieci powyżej 3 roku życia.

BiBilkaDent płyn do płukania jamy ustnejlkaDent Płyn do plukania jamy ustnej Gingival Care, 250 ml

3800032904133

Płyn do plukania jamy ustnej zapobiega powstawaniu kolonii  bakterii i osadu, zwalcza choroby dziąseł, zapobiega nieprzyjemnemu zapachowi.

Zawiera wyciąg z 7 ziół – rumianek, nagietek lekarski, dziurawiec, mięta, żywokost lekarski, cykoria, babka zwyczajna, wyciąg z lukrecji, olej z drzewa herbacianego i mięty. Xylitol zapobiega  powstawaniu próchnicy.

BilkaDent Pasta do zębów Gingival Care, 75 ml

3800032904126

Pasta do zębów jest przeznaczona do codziennego, profilaktycznego stosowania w celu ochrony dziąseł przed krwawieniem i podwyższoną wrażliwością.BilkaDent pasta do zębów

Wzbogacony o wyciąg z 7 ziół łagodzących stany zapalne podrażnionych i krwawiących dziąseł. 100% wyciąg z lukrecji, który zapobiega pojawianiu się bakterii, wzmacnia i łagodzi dziąsła, olejek z drzewa herbacianego chroni wrażliwość dziąseł i zmniejsza ból spowodowany wrażliwością szkliwa.

Xylitol zapobiega powstawaniu próchnicy.