Znaki towarowe

Recepty Babushki Agafji

Kosmetyki naturalne „Recepty babuszki Agafii” produkowane od 2002 roku. Wielu kupujących nie tylko w Rosji, ale także w całej Europie zdążyli poliubić tę produkcję. Producent przedstawia bardzo szeroki asortyment środków do pielęgnacji skóry twarzy i ciała, do pielęgnacji włosów.

Produkcja serii „Recepty babuszki Agafii“ wyróżnia się:

  • Kosmetyki organiczne

W skład środków do pielęgnacji skóry wchodzi nawet 98% składników pochodzenia roślinnego. Produkty są certyfikowane przez Instytut Certyfikacji Ekologicznej i Estetycznej – «ICEA» (Włochy) www.icea.info. Posiadają certyfikat ECO Bio kosmetyki Nr.178 BC 001-012. Kremy, emuslje i maseczki do twarzy przeszły dobrowolne badania na zgodność z określonymi właściwościami w laboratorium międzynarodowego centrum kosmetologii na Uniwersytecie miasta Ferrara (Włochy) www.consorzioferrararicerche.it oraz w Instytucie Nauk Medycznych (Rosja).

Znak na opakowaniu NATURAL & ORGANIC mówi o tym, że w produkcji są stosowane w certyfikowane organiczne ekstrakty i olejki.

  • Bez silikonów i barwników

„Recepty babuszki Agafii“ nie zawierają: parabenów, sztucznych barwników, silikonów, alkoholu, syntetycznych środków zapachowych, olejków mineralnych.

  • Bez SLS i parabenów

Produkcja stworzona na zasadach spełnienia nowoczesnych standardów bezpieczeństwa produktów kosmetycznych. Kosmetyki nie zawierają produktów rafinacji ropy naftowej, Sodium lauryl sulfate (SLS) i parabenów.

foto_sait