Znaki towarowe

White Agafia

Biała kosmetyka, czyli co oznacza White Agafia?

Dbając o urodę i zdrowie klientów, została opracowana absolutnie czysta i bezpieczna organiczna linia kosmetyków, oparta na recepturach syberyjskiej uzdrowicielki Agafii.

White Agafia jest kontynuacją polubionej przez konsumentów certyfikowanej linii kosmetyków NATURAL&ORGANIC i ponad 95% składników jest pochodzenia naturalnego.

W sercu białych kosmetyków znajdują się wyłącznie naturalne i organiczne składniki.

Rośliny, z których są wydobywane ekstrakty i oleje, uprawiane są w pełni w sterylnych warunkach bez użycia szkodliwych nawozów chemicznych.

White Agafia nie zawiera szkodliwych składników:

  • parabenów
  • syntetycznych substancji zapachowych
  • PEG (glikol polietylenowy)
  • olejów mineralnych
  • sztucznych barwników

WHITE-AGAFIA_Comp

Co oznaczają symbole na opakowaniach?

White Agafia wyprodukowana zgodnie z surowymi regułami Unii Europejskiej i posiada certyfikaty, potwierdzające najwyższą jakość kosmetyki.

EcoCert (Francja)

Certyfikat Ecocert gwarantuje naturalne pochodzenie i czystość ekologiczną produktu oraz precyzyjną kontrolę wszystkich etapów produkcji – od zakupu do informacji na opakowaniu.

www.ecocert.com

Cosmebio (Francja)

COSMEBIO® jest wiodącym stowarzyszeniem ekologicznych i organicznych kosmetyków. Aby uzyskać certyfikat Cosmebio produkt ekologiczny musi zawierać co najmniej 95% składników pochodzenia naturalnego, naturalnych lub z rolnictwa ekologicznego (we wszystkich przypadkach odsetek jest jeszcze większy niż 95%), procesy uzyskiwania nie mogą zanieczyszczać środowiska,a opakowania muszą ulegać biodegradacji lub nadawać się do ponownego użytku (recyklingu).

www.cosmebio.org

Vegan

Certyfikat Vegan oznacza, że prodykty White Agafia nie są testowane na zwierzętach i że żaden ze składników użytych do jego produkcji nie jest pochodzenia zwierzęcego.

www.vegansociety.com