O firmie

ELEVITA Poland Sp. z o.o. na rynku polskim swoją działalność prowadzi w ramach dystrybucji kosmetyków. Jesteśmy innowacyjnym, szybko rozwijającym się przedsiębiorstwem prowadzącym działalnośc na terenie całego kraju.

W ciągu kilku lat pracy ELEVITA Poland nawiązała i dotychczas utrzymuje ścisłe stosunki współpracy z największymi producentami Rosji, Włoch, Polski, Francji, Izraelu, Bułgarii i innych państw.

Gwarancja jakości

ELEVITA Poland oferuje swoim klientom produkty do pielęgnacji skóry twarzy i ciała, włosów, jamy ustnej, produkty perfumerii i higieny, balsamy lecznicze, różne akcesoria i środki profesjonalne. Reprezentujemy takie znane marki towarowe jak Natura Siberica, Pervoje Reshenje, Ecodenta, Melica, Losadinaja sila, Librederm, Shungit, Twinstec, Fitokosmetik, Nevskaja Kosmetika i inne. Skład większości kosmetyków jest potwierdzony certyfikatami BDIH, ECOCERT, ICEA i in.

Jako dystrybutor kosmetyków posiadamy w swojej ofercie cały asortyment wymienionych marek oraz gwarantujemy oryginalność sprzedawanych przez nas produktów.

Jesteśmy dumni, że od 2014 r. jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem „Pervoje Reshenie“ w Polsce. Także jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marek ECODENTA i MELICA na rynku polskim.

Regularne i terminowe dostawy

Naszym partnerom handlowym oferujemy korzystne warunki zakupu, niskie minimum logistyczne oraz fachową obsługę i szybką dostawę.

Stały rozwój portfolio

Stale poszerzamy ofertę asortymentową o nowe produkty, by współpraca z ELEVITA Poland sprawiała satysfakcję wszystkim klientom.