ZERO Nawilżane chusteczki

2017-02-20

ZERO%  – TWÓJ DOM BEZ CHEMII! ! !

Nawilżane chusteczki do czyszczenia powierzchni kuchennych

kuchenneNawilżane chusteczki szybko usuwają tłuszcz, resztki jedzenia, kurz i inne zanieczyszczeniana powierzchniach kuchennych. Nadają blask i idealny wygląd Twojej kuchni.
Mają działanie antybakteryjne, likwidują bakterie i nieprzyjemne zapachy:

– musztarda doskonale odtłuszcza powierzchnie, zabija bakterie i usuwa nieprzyjemne zapachy;

– Orzech mydlany łatwo usuwa zakorzenione plamy, poleruje powierzchnie.

– Orzech mydlany łatwo usuwa zakorzenione plamy, poleruje powierzchnie.

Nawilżane chusteczki do czyszczenia łazienki i toalety

Nawilżane chusteczki są przeznaczone do szybkiego czyszczenia łazienki i toalety. ZERO chusteczki nawilzane Elevita PolandOczyszczą dowolne mocno zabrudzone powierzchnie, poradzą sobie z trudnymi plamami, takich jak wapno i powłoką mydła, rdzy i pleśni. Ma działanie antybakteryjne, zabija bakterie i nieprzyjemne zapachy:

– ocet winny to doskonały środek odbielający, zabija bakterie i łatwo rozpuszcza tłuszcze. Posiada unikalną cechę usuwania zapachów.

– Sól morska doskonale usuwa rdzę, nalot kamienny i mydlany, pleśń. Nadaje połysk i dezynfekuje powierzchnie.

Nawilżane chusteczki do czyszczenia armatury sanitarnej

armatura sanitarnaNawilżane chusteczki efektywnie usuwają wapnisty i mydlany nalot, plamy i zabrudzenia. Nie zarysowują powierzchni, nadają połysk i przyjemny zapach. Mają działanie antybakteryjne, zabijają bakterie:

– kwas cytrynowy – skutecznie rozpuszcza mydlany i wapnisty nalot, rdzę z instalacji wodociągowej, terakoty. Zabija bakterie i usuwa pleśń;

– Olejek z drzewa herbacianego – skutecznie poleruje powierzchnie, dezynfekuje.

Nawilżane chusteczki do czyszczenia lodówki i mikrofalówek

Zero chustecki nawilzane do czyszczenia lodowki i mikrofalowekNawilżane chusteczki do lodówek i kuchenek mikrofalowych szybko oczyszczają i odtłuszczają powierzchnie. Eliminują przykre zapachy i zabijają bakterie. Są one stosowane do czyszczenia wewnętrznych i zewnętrznych powierzchni lodówek i kuchenek mikrofalowych:

-skrobia kukurydziana – oczyszcza powierzchnię lodówek i mikrofalówek z uporczywych zabrudzeń i tłuszczu, przywraca utracony blask.

– Sól morska – skutecznie stare plamy i tłuszcz z powierzchni.

Nawilżane chusteczki do czyszczenia powierzchni drewnianych

Nawilżane chusteczki do czyszczenia powierzchni drewnianychChusteczki nawilżane są przeznaczone do łagodnej pielęgnacji powierzchni drewnianych. Skutecznie usuwają plamy tłuszczu, odciski palców, kurz i inne zanieczyszczenia. Przywracają powierzchni kolor, połysk i przyjemny zapach:

– olej z orzechów włoskich – – czyści i poleruje powierzchnie drewniane, nie pozostawia plam, odświeża i przywraca połysk drewna, pozostawiając  przyjemny zapach;

– Wosk pszczeli – usuwa uciążliwe zabrudzenia i plamy zakorzenione, ma właściwości antybakteryjne i antystatyczne.

Nawilżane chusteczki do powierzchni skórzanych i plastikowych

ZERO Nawilżane chusteczki do czyszczenia powierzchni skórzanych i plastikowych - ELEVITAChusteczki nawilżane idealnie oczyszczają powierzchnie skórzane i z tworzyw sztucznych, przywracają blask. Chronią powierzchnię skórzaną przed wysuszeniem, pękaniem i drobnymi uszkodzeniami mechanicznymi, skutecznie usuwają odciski palców, tłuszcz i inne zanieczyszczenia. Antystatyczne, pozostawiają przyjemny zapach:

– olejek z pomarańczy – oczyszcza, przywraca utracony połysk powierzchni skórzanych, winylowych i plastykowych. Ma działanie antystatyczne.-

– Wyciąg z kasztanowca – odświeża kolor czyszczonych powierzchni.

Nawilżane chusteczki do czyszczenia szyb i luster

ZERO Nawilżane chusteczki do czyszczenia szyb i luster - ELEVITANawilżane chusteczki do czyszczenia szkła, okien i luster, łatwo i skutecznie czyszczą kurz i brud z powierzchni. Nie pozostawiają plam i smug, przywracają utracony połysk. Nadają się do mycia okien i luster, zarówno w domu, jak i w samochodzie:

– biały ocet – to naturalny środek antybakteryjny, który szybko i skutecznie usuwa brud, tłuszcz, kurz i pozostałe zabrudzenia z powierzchni szklanych

– Sok z limonki – przez dłuższy czas daje świeży zapach w domu i w samochodzie.

– Sok z limonki – przez dłuższy czas daje świeży zapach w domu i w samochodzie.

Nawilżane chusteczki do czyszczenia ekranów i monitorów

Nawilżane chusteczki przeznaczone do czyszczenia i obróbki antystatycznej ekranów, ZERO Nawilżane chusteczki do czyszczenia ekranów i monitorów - ELEVITAmonitorów laptopów i telewizorów. Mają działanie antystatyczne, nie uszkodzają powierzchni i nie pozostawiają śladów. Trwale chronią przed brudem i kurzem:

– spirytus brzozowy – skutecznie usuwa wiele zanieczyszczeń, zmniejsza efekt elektrostatyczny. Przez długi czas utrzymuje powierzchnię czystą i błyszczącą;

– BIO ekstrakt z grejpfruta – odtłuszcza powierzchnie, usuwa różnego rodzaju zabrudzenia. Pozostawia powierzchnie czyste i lśniące, pozostawia przyjemny zapach.

Nawilżane chusteczki do czyszczenia plam

ZERO Nawilżane chusteczki do czyszczenia plam - ELEVITANawilżane chusteczki do czyszczenia pomagają usunąć tłuste plamy, jak również plamy z trawy, żywności i napojów z ubrań, mebli, podłóg i innych powierzchni:

– soda oczyszczona – doskonale wchłania tłuszcz i wilgoć, usuwa plamy z owoców, krwi itd. Ma działanie antybakteryjne.

– Sól spożywcza – usuwa tłuste plamy z tkanin, neutralizuje zapachy. Pozostawia czystą powierzchnię, utrzymując kolor tkanin.

 

Nawilżane chusteczki do czyszczenia zabrudzeń zwierzęcych

ZERO Nawilżane chusteczki do czyszczenia zabrudzeń zwierzęcych - ElevitaNawilżane chusteczki do czyszczenia siedlisk zwierząt domowych, zapewniają czystość w domu, bez narażania zdrowia zwierzęcia. Oczyszczają plamy i zabrudzenia z podłogi, mebli tapicerowanych, płytki i innych powierzchni. Mają działanie antybakteryjne:

-Olejek sosnowy – doskonała usuwa zapachy i ślady przebywania zwierząt, ma działanie antybakteryjne;

-Sok z cytryny – usuwa zapachy i zakorzenione plamy, nadaje się do wszystkich powierzchni. Pozostawia przyjemny zapach na powierzchniach