Północna kolekcja Natura Siberica

2017-12-05

Kolekcja Northern Cleansing Collection z NATURA SIBERICA ma na celu zaspokajanie potrzeb każdego rodzaju skóry dzięki wyjątkowej mieszance aktywnego węgla i dzikich ziół syberyjskich lub jagód.

Od wieków mieszkańcy północnej Syberii Nenec, Selkup i Khanty tradycyjnie wykorzystują rośliny syberyjskie do tworzenia eliksirów, aby zachować swoją młodość i niesamowitą witalność. Rzadki w Tundrze i Północy węgiel drzewny zawsze był ceniony przez przez mieszkańców jako magiczny, mityczny element.

KOLEKCJA

Codzienne oczyszczenie i pielęgnacja

NS PÓŁNOCNE CZARNE MYDŁO OCZYSZCZAJĄCE NS PÓŁNOCNA OCZYSZCZAJĄCA WODA MICELARNANS PÓŁNOCNE BIAŁE MYDŁO OCZYSZCZAJĄCE

Głębokie oczyszczenie/ 1-2 w tygodniu

  NS PÓŁNOCNA BIAŁA OCZYSZCZAJĄCA MASKA DO TWARZY NS PÓŁNOCNE MYDŁO DETOX OCZYSZCZAJĄCE NS PÓŁNOCNA CZARNA OCZYSZCZAJĄCA MASKA DO TWARZY

OCZYSZCZAJĄCA WODA MICELARNANS PÓŁNOCNA OCZYSZCZAJĄCA WODA MICELARNA

Do wszystkich typów skóry

4743318167763

Delikatna tekstura wody micelarnej zapewnia łatwe i efektywne oczyszczenie twarzy oraz okolic oczu. Wchodzący w skład węgiel drzewny usuwa zanieczyszcenia i otwiera pory. Organiczne ekstrakty nostrzyka, dzikiej arktycznej maliny moroszki oraz  cytryńca napełniają skórę witaminami, nawilżają oraz stymulują regenerację komórek. Organiczny ekstrakt brzozy rewitalizuje skórę. Skóra staje się czysta, zdrowa, lśniąca.

CZARNE MASŁO OCZYSZCZAJĄCENS PÓŁNOCNE CZARNE MYDŁO OCZYSZCZAJĄCE
Sucha i wrażliwa skóra

4743318167770

Przy kontakcie z wodą czarne masło przekształca się w jedwabiste mleczko oczyszczające, które delikatnie i efektywnie oczyszcza skórę twarzy. Produkt łatwo usuwa makijaż i nadaje się do demakijażu oczu. Węgiel wchłania zanieczyszczenia i oczyszcza pory, organiczny olej lniany odżywia i zmiękcza skórę. Organiczne oleje sosny syberyjskiej i rokitnika Ałtajskiego przywracają skórze aksamitną miękkość i jedwabistość.

4743318167794CZARNA OCZYSZCZAJĄCA MASKA DO TWARZY

Skóra sucha i wrażliwa

4743318167794

Maska do twarzy o aksamitnej teksturze chroni koloryt skóry, nadaje blask dla skóry suchej i wrażliwej, pomaga zachować równowagę wilgoci. Węgiel drzewny usuwa zanieczyszcenia i otwiera pory. Organiczny ekstrakt rozmarynu zachowuje mikroelementy w skórze, które pomagają skórę nawilżać. Cera wygląda odżywiona i bardziej elastyczna.

BIAŁA OCZYSZCZAJĄCA MASKA DO TWARZY NS PÓŁNOCNA BIAŁA OCZYSZCZAJĄCA MASKA DO TWARZY

Skóra normalna i mieszana

4743318167800

Maska doskonale oczyszcza skórę i jednocześnie przywraca wilgoć oraz równowagę tłuszczu skóry. Biała glinka usuwa nadmiar sebum i wygładza skórę. Szałwia syberyjska nadaje witalności skórze. Skóra staje się jasna, piękna i elastyczna.

BIAŁE MASŁO OCZYSZCZAJĄCE NS PÓŁNOCNE BIAŁE MYDŁO OCZYSZCZAJĄCE

Skóra normalna i mieszana

4743318167787

Przy kontakcie z wodą białe masło przekształca się w jedwabiste mleczko oczyszczające, które delikatnie i efektywnie oczyszcza skórę twarzy. Produkt łatwo usuwa makijaż i nadaje się do demakijażu oczu. Biała glinka pomaga zrównoważyć nadmiar sebum, a organiczny olej lniany głęboko nawilża. Organiczne oleje sosny syberyjskiej i rokitnika Ałtajskiego przywracają skórze aksamitną miękkość i jedwabistość. Dziki jałowiec syberyjski nadaje skórze świeżości i witalności.

Select Files