Znaki towarowe

Natura Siberica Royal Caviar

Natura Siberica przedstawia serię – ABSOLUT – produkowaną na bazie czarnego kawioru. Seria Absolut, stworzona na podstawie czarnego kawioru, chroni skórę, spowalnia procesy starzenia. Z biegiem lat synteza kolagenu się zwalnia, co spowalnia także proces odnowy komórek skóry. Organizm nie może w pełni odnowić się, a codzienny stres i szkodliwe czynniki zewnętrzne przyśpieszają dalsze starzenie się skóry. Dlatego dla podtrzymania procesów regeneracji skóry niezbędna jest pomoc od zewnątrz.

Specjaliści Natura Siberica opracowali specjalny unikalny kompleks regenerujący na bazie czarnego kawioru. Czarny kawior ceniony na całym świecie nie tylko jako rzadki i drogi przysmak, ale także jako źródło białek, aminokwasów i witamin niezbędnych dla skóry.

CaPearl® kompleks regenerujący na bazie czarnego kawioru, znajdujący się we wszystkich produktach Natura Siberica Absolut w połączeniu z białkami, minerałami, witaminami, aminokwasami i naturalnymi ekstraktami roślinnymi, odżywia skórę, aktywuje syntezę kolagenu, wygładza zmarszczki, uelastycznia i ujędrnia skórę.

absolutabsolut1