Znaki towarowe

Natura Siberica Alladale

alladaleshampooWłaściciel Alladele Paul Lister nabył Wilderness Reserve w 2003 roku, wiedząc, że ekosystem tego obszaru został zniszczony: naturalne lasy zniknęły, gleby zubożały, a duże drapieżniki wymarły. Jego celem było naprawić niektóre szkody poprzez przywrócenie rodzimej flory i fauny z korzyścią dla świata przyrody i przyszłych pokoleń.

Prawie 10000ha teren Alladale Wilderness Reserve znajduje się w samym sercu Szkockiego średniogórza.  Cały teren jest uprawiany z ostrożnością w celu zachowania i przywrócenia naturalnej flory i fauny dla przyszłych pokoleń. W tym celu producent korzysta z najbardziej zaawansowanych rozwiązań, w tym praktyki zwrotu roślin i zwierząt na łono dzikiej przyrody.

Cała linia kosmetyków Natura Siberica and Alladale zostałaMilk_thistle_flowerhead zainspirowana naturalnym pięknem Alladale Wilderness Reserve – dzikim rajem Szkockiego Średniogórza. W skład tej linni kosmetyków wchodzi oset – symbol Szkocji, a także jałowiec, żeń-szeń Syberyjski, Syberyjski różeniec górski, rokitnik itd.

2000px-Thistle_Royal_Badge_of_Scotland.svgBezpieczna formuła, nie zawiera:

  • Silikonów,
  • Parabenów,
  • Roślin genetycznie modyfikowanych (GMO)
  • Sodium LaurylSulfate (SLS),
  • Sodium LaurethSulfate (SLES),
  • PolyethylenGlycol (PEG),
  • Glikoli, olejów mineralnych


COSMOS-logos-togetherJakość
 tej linii została zatwierdzona przez certyfikat Natural&Organic German BDIH COSMOS –  Etykieta BDIH widoczna na opakowaniu jest gwarancją kontrolowanego czysto biologicznego produktu kosmetycznego, który jest przyjazny zarówno dla skóry jak i dla środowiska naturalnego.

downloadA certyfikat Vegan Society daje gwarancję, że produkty, które go posiadają spełniają szereg standardów wyznaczonych przez filozofię weganizmu, czyli nie zawierają składników zwierzęcych, nie są testowane na zwierzętach oraz są wolne od składników roślinnych pochodzących z genetycznie modyfikowanych upraw (GMO). Dotyczy to zarówno samego produktu jak i wszystkich składników użytych do jego produkcji.