close
Fitokosmetik - henna irańska naturalna 25 g View larger

Fitokosmetik - henna irańska naturalna, 25 g

3,99 zł tax incl.

4607051791626

FITOKOSMETIK

Kraj producentaRosja

Henna przeznaczona do farbowania włosów, pozwala uzyskać pełną gamę kolorów od żółto-złotego do ciemnego kasztanu. Przy wykorzystaniu henny w połączeniu z basmą można uzyskać ciemniejsze odcienie. Odcień koloru zależy od struktury, grubości i początkowego koloru włosów oraz czasu kontaktu henny z włosami. Włosy po użyciu henny uzyskują połysk, elastyczność i łatwo się rozczesują. Henna irańska farbuje każdy rodzaj włosów i nadaje im blask, wzmacnia i poprawia strukturę włosów.

Sposób użycia

Odpowiednią ilość henny od 25-50g (w zależności od długości włosów) zalać wodą w temperaturze od 90°C i dokładnie wymieszać do uzyskania konsystencji śmietany. Lekko schłodzoną mieszankę równomiernie rozprowadzić na całej długości włosów zaczynając od tyłu głowy w kierunku do przodu, następnie założyć czepek (najlepiej foliowy), a na to ogrzewający turban lub czapkę. Czas koloryzacji od 30 do 60 minut w zależności od tego jak intensywny kolor chce się uzyskać. Następnie umyć włosy bez użycia szamponu do momentu, aż ściekająca woda nie będzie zabarwiona.

Środki ostrożności: 1) Nie zaleca się stosować farbę na bazie henny i basmy wcześniej niż dwa tygodnie po chemicznym farbowaniu włosów; 2) W przypadku zabrudzenia skóry twarzy i szyi henną należy niezwłocznie zmyć ją ciepłą wodą z mydłem; 3) W przypadku dostania się do oczu niezwłocznie przepłukać je wodą.

Skład INCI

Lawsonia Inermis (henna irańska)

Pojemność

25g

Biezpieczeństwo płatności zapewnia
visa
swed
seb
medicinos
mastercard
citadele
Dostarczenie towaru zapewnia
veni
omniva
itella

30 other products in the same category: