close
Fitokosmetik - henna irańska naturalna 25 g View larger

Fitokosmetik - henna irańska naturalna, 25 g

2,17 zł tax incl.

4607051791626

Fitokosmetik

Kraj producentaRosja

Henna przeznaczona do farbowania włosów, pozwala uzyskać pełną gamę kolorów od żółto-złotego do ciemnego kasztanu. Przy wykorzystaniu henny w połączeniu z basmą można uzyskać ciemniejsze odcienie. Odcień koloru zależy od struktury, grubości i początkowego koloru włosów oraz czasu kontaktu henny z włosami. Włosy po użyciu henny uzyskują połysk, elastyczność i łatwo się rozczesują. Henna irańska farbuje każdy rodzaj włosów i nadaje im blask, wzmacnia i poprawia strukturę włosów.

Sposób użycia

Odpowiednią ilość henny od 25-50g (w zależności od długości włosów) zalać wodą w temperaturze od 90°C i dokładnie wymieszać do uzyskania konsystencji śmietany. Lekko schłodzoną mieszankę równomiernie rozprowadzić na całej długości włosów zaczynając od tyłu głowy w kierunku do przodu, następnie założyć czepek (najlepiej foliowy), a na to ogrzewający turban lub czapkę. Czas koloryzacji od 30 do 60 minut w zależności od tego jak intensywny kolor chce się uzyskać. Następnie umyć włosy bez użycia szamponu do momentu, aż ściekająca woda nie będzie zabarwiona.

Środki ostrożności: 1) Nie zaleca się stosować farbę na bazie henny i basmy wcześniej niż dwa tygodnie po chemicznym farbowaniu włosów; 2) W przypadku zabrudzenia skóry twarzy i szyi henną należy niezwłocznie zmyć ją ciepłą wodą z mydłem; 3) W przypadku dostania się do oczu niezwłocznie przepłukać je wodą.

Skład INCI

Lawsonia Inermis (henna irańska)

Pojemność

25g

30 other products in the same category: