Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

zamknij

Informacje o nas

Elevita Poland zrodziła się z miłości i pasji do kosmetyków oraz uczucia i efektów jakie potrafią zapewnić. Reprezentujemy marki do pielęgnacji ciała, twarzy, włosów i jamy ustnej, które łączą dobre samopoczucie emocjonalne i fizyczne w sposób przyjazny dla środowiska, holistyczny i stawia zdrowie na pierwszym miejscu! Wiedząc, jak wiele kosmetyków codziennego użytku jest szkodliwych poszukujemy organiczną alternatywę naturalnych produktów w tym oceanie branży kosmetycznej. Skupiliśmy się przede wszystkim na naturalnych składnikach, ponieważ nasza przyroda jest pełna unikalnych i wyjątkowych roślin, których esencje umiejętnie pozyskane i połączone, mogą przynieść naszej skórze niezwykłe efekty. Można spać spokojnie wiedząc, że w swoim asortymencie posiadamy takie produkty, które są w 100% naturalne, 100% wegańskie oraz wolne od konserwantów i szkodliwych roztworów, jak parabeny, siarczany czy minerały. Chcemy, aby nasze produkty były dostępne dla każdego.
Zapraszamy Cię do naszego naturalnie niezwykłego i kolorowego świata kosmetyków.

Wartości:

Być dla Ciebie

Chcemy Ci towarzyszyć każdego dnia i zapewnić dostęp do znanych marek oraz najnowszych odkryć świata kosmetyków, które sami wcześniej przetestowaliśmy i z czystym sumieniem polecamy.

Wybieramy to co najlepsze. Skupiliśmy się przede wszystkim na naturalnych kosmetykach, których składniki są pełne unikalnych i wyjątkowych roślin. Ich esencje umiejętnie pozyskane i połączone, mogą przynieść naszym skórom, włosom, ciałom niezwykłe efekty.

Wierzymy, że tak samo jak my chcesz używać sprawdzonych, certyfikowanych i czerpiących swoje niezwykłe działanie z natury produktów.

Dystrybuowane przez nas kosmetyki czerpią swoją siłę z roślin, naturalnych olejków oraz esencji, wzbogacając ją o naukowe osiągnięcia. Dzięki temu, Twoja skóra będzie piękna, zdrowa, zadbana i doda Ci pewności siebie, poczucia wyjątkowości i wiary we własne możliwości.    

 

Innowacyjność i bezpieczeństwo

Innowacyjne działanie i skuteczność są dla nas tak samo ważne jak bezpieczeństwo dystrybuowanych przez nas kosmetyków. Dlatego zanim dany produkt zaczniemy sprzedawać, najpierw sami go sprawdzamy, testujemy i oceniamy. Weryfikujemy również posiadane przez niego certyfikaty.

Ważne jest dla nas aby nie tylko skutecznie działał, ale również był przyjemny w użyciu poprzez swój zapach, konsystencję i sposób nakładania. Używanie kosmetyków ma być Twoją codzienną frajdą, cudownym momentem dla siebie i jednym z przyjemnych sposobów na rozpoczynanie i koniecznie pełnego wrażeń dnia.

 

Przyszłość

Staramy się słuchać Twoich potrzeb.

Śledzimy najnowsze trendy, przełomowe technologie.

Stale poszukujemy niezwykłych kosmetyków.

Dlatego wierzymy, że najlepsze jeszcze przed nami i przed Tobą.

Mamy nadzieję, że dasz się zaprosić do naszego  świata i wspólnie będziemy czerpać z natury to co najlepsze. Jednocześnie troszcząc się o nią, tak jak ona dba o nas.

 

Zaufani producenci

Z wieloma z nich współpracujemy już wiele lat i widzimy się jak się na przestrzeni tego czasu zmienili, udoskonalili swoje produkty, pozyskali nowe doświadczenia, wiedzę oraz możliwości do testowania oraz produkowania swoich kosmetyków.

Wierzymy, że tylko szczery dialog prowadzi do lepszej jakości i współpracy, stąd chętnie dzielimy się swoim doświadczeniem, ale również własnymi opiniami jak i naszych Klientów.

Chcemy i dążymy do tego, by kosmetyki stawały się coraz lepsze i przyjemniejsze w użyciu.

 

Zapraszamy Cię do naszego naturalnie niezwykłego i kolorowego świata.