Informacje o nas

Historia firmy Elevita sięga roku 1997. Zrodziła się na Litwie z miłości i pasji do kosmetyków oraz uczucia i efektów jakie potrafią zapewnić naszej skórze, włosom i duszy.

Elevita jako pierwsza zaczęła dystrybuować na Litwie przede wszystkim rosyjskie kosmetyki. Przedsięwzięcie wydawało się dosyć ryzykowne i nie do końca zrozumiałe, ale zarząd firmy wiedział, że Rosja jest jednym z tych państw, które ma szeroki dostęp do naturalnych składników, i po które chętnie sięga przy produkcji swoich kosmetyków. Przy tym były jeszcze w stanie konkurować cenowo z produktami innych producentów, gwarantując jednocześnie doskonałą jakość. Tym oto sposobem Litwinki mogły skorzystać z bogactwa jaką do zaoferowania ma rosyjska przyroda, w tym m.in. dzika i piękna Syberia.

W 2012 roku Elevita postanowiła pójść o krok dalej i podzielić się słowiańskim kosmetykami z Polkami. Dzięki temu polskie konsumentki po raz pierwszy miały okazję przetestować i w ogóle poznać m.in. Babuszkę Agafię, Naturę Sibericę, Planetę Organicę, Fitocosmetics, Dr Konopka’s i wiele innych marek.

Szybko się okazało, że Polki doceniły rosyjskie kosmetyki, nie tylko ze względu na dość atrakcyjną cenę, ale przede wszystkim na skład oraz efekty jakie mogły zaobserwować na własnej skórze. Z czego ten sukces mógł wynikać? Nie tylko z faktu, że m.in. ziemie rosyjskie mają znacznie szerszy i łatwiejszy dostęp do miejsc nieskażonych i trudno dostępnych dla człowieka, skąd czerpią składniki do swoich produktów, ale również dlatego, że potrzeby naszych słowiańskich skór i włosów są do siebie podobne, a dla reszty świata dość specyficzne i obce. Ponadto w swoim składzie mają wiele rzadko występujących ziół, które można znaleźć właściwie jedynie np. na terenach Syberii. Kosmetyki rosyjskie zatem zaczęły się kojarzyć właśnie z ziołami, naturą i dobrym składem i słusznie, bo coraz częściej rosyjscy producenci, mogą pochwalić się certyfikatami, które potwierdzają ich jakość i bezpieczeństwo dla naszej skóry.

W 2014 roku powstała firma Elevita Poland, aby wraz ze swoimi partnerami biznesowymi zapewnić łatwiejszy, szerszy dostęp do produktów oraz jak najbardziej możliwie atrakcyjne ceny.

Elevita nigdy nie osiadła na laurach i każdego dnia stara się nie tylko dostarczać kosmetyki na różne rynki świata, ale przede wszystkim szukać ciekawych nowości, odkryć, składów, które mogą zachwycić m.in. polskie konsumentki.

Wartości:

Być dla Ciebie

Chcemy Ci towarzyszyć każdego dnia i zapewnić dostęp do znanych marek oraz najnowszych odkryć świata kosmetyków, które sami wcześniej przetestowaliśmy i z czystym sumieniem polecamy.

Wybieramy to co najlepsze. Skupiliśmy się przede wszystkim na naturalnych rosyjskich, estońskich i litewskich kosmetykach, ponieważ ziemie syberyjskie, estońskie i litewskie pełne są unikalnych i wyjątkowych roślin, których esencje umiejętnie pozyskane i połączone, mogą przynieść naszym skórom, włosom, ciałom niezwykłe efekty.

Wierzymy, że tak samo jak my chcesz używać sprawdzonych, certyfikowanych i czerpiących swoje niezwykłe działanie z natury produktów.

Dystrybuowane przez nas kosmetyki czerpią swoją siłę z roślin, naturalnych olejków oraz esencji, wzbogacając ją o naukowe osiągnięcia. Dzięki temu, Twoja skóra będzie piękna, zdrowa, zadbana i doda Ci pewności siebie, poczucia wyjątkowości i wiary we własne możliwości.    

 

Innowacyjność i bezpieczeństwo

Innowacyjne działanie i skuteczność są dla nas tak samo ważne jak bezpieczeństwo dystrybuowanych przez nas kosmetyków. Dlatego zanim dany produkt zaczniemy sprzedawać, najpierw sami go sprawdzamy, testujemy i oceniamy. Weryfikujemy również posiadane przez niego certyfikaty.

Ważne jest dla nas aby nie tylko skutecznie działał, ale również był przyjemny w użyciu poprzez swój zapach, konsystencję i sposób nakładania. Używanie kosmetyków ma być Twoją codzienną frajdą, cudownym momentem dla siebie i jednym z przyjemnych sposobów na rozpoczynanie i koniecznie pełnego wrażeń dnia.

 

Przyszłość

Staramy się słuchać Twoich potrzeb.

Śledzimy najnowsze trendy, przełomowe technologie.

Stale poszukujemy niezwykłych kosmetyków.

Dlatego wierzymy, że najlepsze jeszcze przed nami i przed Tobą.

Mamy nadzieję, że dasz się zaprosić do naszego  świata i wspólnie będziemy czerpać z natury to co najlepsze. Jednocześnie troszcząc się o nią, tak jak ona dba o nas.

 

Zaufani producenci

Z wieloma z nich współpracujemy już wiele lat i widzimy się jak się na przestrzeni tego czasu zmienili, udoskonalili swoje produkty, pozyskali nowe doświadczenia, wiedzę oraz możliwości do testowania oraz produkowania swoich kosmetyków.

Wierzymy, że tylko szczery dialog prowadzi do lepszej jakości i współpracy, stąd chętnie dzielimy się swoim doświadczeniem, ale również własnymi opiniami jak i naszych Klientów.

Chcemy i dążymy do tego, by kosmetyki stawały się coraz lepsze i przyjemniejsze w użyciu.

 

Zapraszamy Cię do naszego naturalnie niezwykłego i kolorowego świata.